Nodeflow (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: No
se: Ii

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Position
se: Virgi

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
