Nodeflow (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: No
th: ไม่

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว
