Nodeflow (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Position
am: ቦታ
