Nodeflow (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Position
ca: Posició

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Queue name
ca: Nom de la cua
