Nodeflow (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: No
ja: いいえ

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Position
ja: ポジション

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Edit node
ja: ノードを編集
