Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: No
no: Nei

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: Position
no: Posisjon

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.
