Nodeflow (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: No
pl: Nie

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Position
pl: Pozycja

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Edit node
pl: Edytuj węzeł

en: Drag and drop
pl: Przeciągnij i upuść
