Nodeflow (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: No
uk: Ні

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Position
uk: Позиція

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Edit node
uk: Редагувати матеріал

en: Queue name
uk: Назва черги
