Node form columns (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Region
am: ክልል

en: Footer
am: ግርጌ
