Node form columns (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Region
ar: المنطقة

en: Options
ar: الخيارات

en: Footer
ar: التذييل

en: Right
ar: اليمين

en: CAPTCHA
ar: التحقق

en: Form
ar: النموذج

en: Hide
ar: إخفاء
