Node form columns (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Region
be: Рэгіён

en: Options
be: Налады

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Right
be: Справа

en: CAPTCHA
be: антыспам

en: Form
be: Форма

en: Hide
be: Схаваць
