Node form columns (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Weight
cy: Pwysau

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Footer
cy: Troedyn

en: Hide
cy: Cuddio
