Node form columns (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Region
el: Περιοχή

en: Options
el: Επιλογές

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Right
el: Δεξιά

en: Form
el: Φόρμα

en: Hide
el: Απόκρυψη
