Node form columns (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Region
eo: Regiono

en: Footer
eo: Piedlinio
