Node form columns (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Field
es: Campo

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Region
es: Región

en: Options
es: Opciones

en: Footer
es: Pie de página

en: Right
es: Derecha

en: Form
es: Formulario

en: Hide
es: Ocultar

en: Form goes here.
es: El formulario va aquí.

en: Vertical tabs
es: Pestañas verticales

en: Manage form
es: Gestionar formulario

en: No fields in this region
es: No hay campos en esta región.
