Node form columns (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Region
eu: Atal

en: Options
eu: Aukerak

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Right
eu: Eskuina

en: Form
eu: Formularioa

en: Hide
eu: Ezkutatu
