Node form columns (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Region
fi: Alue

en: Options
fi: Valinnat

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Right
fi: Oikealla

en: Form
fi: Kaavake

en: Hide
fi: Piilossa

en: Form goes here.
fi: Lomake tulee tähän.
