Node form columns (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Right
gu: જમણે
