Node form columns (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Region
he: איזור

en: Options
he: אפשרויות

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Right
he: ימין

en: Form
he: טופס

en: Hide
he: הסתרה
