Node form columns (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Region
hu: Régió

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Footer
hu: Lábléc

en: Right
hu: Jobb

en: Form
hu: Űrlap

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Form goes here.
hu: Ide jön az űrlap.

en: Vertical tabs
hu: Függőleges fülek

en: Manage form
hu: Űrlap kezelése

en: No fields in this region
hu: Nincs mező ebben a régióban

en: Field group
hu: Mezőcsoport
