Node form columns (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Region
is: Svæði

en: Options
is: Möguleikar

en: Footer
is: Fótur

en: Right
is: Hægri

en: Hide
is: Fela
