Node form columns (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Region
ja: リージョン

en: Options
ja: オプション

en: Footer
ja: フッター

en: Right
ja: 右

en: Form
ja: フォーム

en: Hide
ja: 非表示

en: Form goes here.
ja: フォームはこちらに入ります。
