Node form columns (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Hide
ka: დამალვა
