Node form columns (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Region
kk: Аумақ

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
