Node form columns (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Region
km: តំបន់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Footer
km: បាតកថា

en: Right
km: ស្តាំ

en: Hide
km: លាក់
