Node form columns (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Region
mn: Бүс

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Right
mn: Баруун

en: Hide
mn: Нуух
