Node form columns (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Options
oc: Opcions

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Right
oc: Dreita

en: Form
oc: Formulari

en: Hide
oc: Amagar

en: Form goes here.
oc: Lo formualire va aicí.
