Node form columns (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Options
pl: Opcje

en: Footer
pl: Stopka

en: Right
pl: Prawo

en: Form
pl: Formularz

en: Hide
pl: Ukryj

en: Form goes here.
pl: Formularz tutaj.

en: Main column
pl: Kolumna główna

en: Manage form
pl: Zarządzanie formularzem
