Node form columns (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Right
ps: ښی

en: Hide
ps: پټول
