Node form columns (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Footer
sk: Päta

en: Right
sk: Vpravo

en: Form
sk: Formulár

en: Hide
sk: Skryť

en: Vertical tabs
sk: Vertikálne záložky
