Node form columns (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Region
uk: Область

en: Options
uk: Опції

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Right
uk: Праворуч

en: Form
uk: Форма

en: Hide
uk: Приховати

en: Form goes here.
uk: Форма веде сюди.

en: Vertical tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Manage form
uk: Форма керування
