Node form columns (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Region
vi: Vùng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Footer
vi: Phần chân

en: Right
vi: Phải

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Hide
vi: Ẩn
