Node form columns (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Region
ast: Rexón

en: Options
ast: Opciones

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Right
ast: Derecha
