Node form columns (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Region
bg: Област на сайта

en: Options
bg: Параметри

en: Footer
bg: Под черта

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий
