Node form columns (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Hide
bn: লুকাও
