Node form columns (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Form goes here.
bo: རེའུ་མིག་འདི་ལ་སྦྱོར་དགོས
