Node form columns (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Hide
bs: Sakrij
