Node form columns (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Region
ca: Regió

en: Options
ca: Opcions

en: Footer
ca: Peu

en: Right
ca: Dreta

en: Form
ca: Formulari

en: Hide
ca: Oculta

en: Vertical tabs
ca: Pestanyes verticals
