Node form columns (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Options
cs: Možnosti

en: Footer
cs: Patička

en: Form
cs: Formulář

en: Hide
cs: Skrýt
