Node form columns (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Options
da: Valg

en: Footer
da: Sidefod

en: Right
da: Højre

en: Form
da: Formular

en: Hide
da: Skjul

en: Form goes here.
da: Formularen vises her.

en: Vertical tabs
da: Vertikale faneblade

en: Select a form variant
da: Vælg en formularvariant

en: Show collapsed
da: Vis sammenklappet

en: Main column
da: Hovedspalte

en: Manage form
da: Håndtér formular

en: Biblio compatability
da: Biblio kompatibilitet

en: Adds support for biblio fields
da: Tilføjer understøttelse af biblio-felter

en: CAPTCHA compatability
da: CAPTCHA kompatibilitet

en: Adds support for CAPTCHA in node forms
da: Tilføjer understøttelser af CAPTCHA i indholdsformularer

en: Separates the node forms into two columns and a footer.
da: Opdeler indholdsformularerne i to spalter og en footer.

en: No fields in this region
da: Ingen felter i denne region

en: Nodeformcols form
da: Nodeformcols formular

en: A complete nodeformcols node form.
da: En komplet nodeformcols indholdsformular.

en: Nodeformcols node form
da: Nodeformcols indholdsformular

en: Affected forms
da: Påvirkede formularer

en: No forms are using customized nodeformcols settings.
da: Ingen formularer anvender brugerdefinerede indstillinger for nodeformcols.
