Node form columns (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Region
et: Regioon

en: Options
et: Valikud

en: Footer
et: Jalus

en: Right
et: Paremal

en: Form
et: Vorm

en: Hide
et: Peida

en: Vertical tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Manage form
et: Halda vormi
