Node form columns (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Region
fa: ناحیه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Footer
fa: پاورقی

en: Right
fa: راست

en: Form
fa: فرم

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Manage form
fa: اداره فرم
