Node form columns (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Region
gl: Área

en: Options
gl: Opcións

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Right
gl: Dereita

en: Form
gl: Formulario

en: Hide
gl: Agochar
