Node form columns (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Options
hi: विकल्प

en: Footer
hi: पादलेख

en: Right
hi: दाएं

en: Hide
hi: छिपाएँ
