Node form columns (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Region
hr: Regija

en: Options
hr: Opcije

en: Footer
hr: Podnožje

en: Right
hr: Desni

en: Hide
hr: Sakrij
