Node form columns (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Hide
hy: Թաքցնել
