Node form columns (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Region
id: Wilayah

en: Options
id: Opsi

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Right
id: Kanan

en: Form
id: Formulir

en: Hide
id: Sembunyikan
