Node form columns (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Field
it: Campo

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Region
it: Regione

en: Options
it: Opzioni

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Right
it: Destra

en: Hide
it: Nascondi
