Node form columns (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Options
jv: Opsi

en: Right
jv: Tengen

en: Hide
jv: Umpetaké
