Node form columns (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Right
kn: ಬಲ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
